FAQs Complain Problems

अपडेट

नगरपालिकाले एक वर्षमै बनायो चार वटा मोटरेबल पुल (फोटो फिचर ) ।।    दुधकुण्ड पुगे सयौं दर्शनार्थी ।।    सोलुदुधकुण्डको आफ्नै लगानीमा बेलीब्रिज ।।    सोलुदुधकुण्ड नगरपालिकामा टेलिकम टावर निर्माणका लागि त्रिपक्षिय सहमति ।।    बेलीब्रिजले जोड्यो गोराखानी र टाप्टिङ ।।    'सोलुदुधकुण्ड'ले ल्यायो ५० करोडको बजेट ।।     चौरीपालक कृषक पुरस्कृत ।।     मेयर शेर्पाले दिए विद्यालयलाई ल्यापटप ।।    खेलकुदको विकासमा प्रतिवद्ध - मेयर शेर्पा ।।    सल्लेरीमा लक्ष्मी बैंक ।।     फुलेलीका ९० घरमा पानीको धारा ।।     सोलुखुम्बु सेवा समाज, दक्षिण कोरियाको 'एम्बुलेन्स सहयोग' ।।     फेरा गाँउघर क्लिनकको भवन उद्घाटन ।।     १० महिनामै बन्यो, मोटरेबल पुल ।।      साल्मेको ५६ घरधुरीमा विद्युत विस्तार ।।       विरामीलाई फलफूल तथा कैदीलाई पुस्तक र खेलकुद सामाग्री वितरण ।       सोलुदुधकुण्डलाई रोटरीको सहयोग ।।        फाप्लु अस्पताल ३० शय्याको बन्ने ।।      सोलुदुधकुण्डको नयाँ काम - शिक्षकको तलब बैंक खातामा ।।       वडाका दलित समुदायको विद्युत महशुल कार्यपालिका सदस्यले तिर्ने ।।         वडामै पुगेर गर्भवतीको भिडियो एक्स-रे ।।       सोलुदुधकुण्ड नमुना नगर बन्दैछ - मेयर नाम्गेल जाङबु शेर्पा  ।।

 

Staff

Photo Name Designation Section Email Phone Ext No:
Shiva Raj Chaulagain Chief Administrative Officer Administration shivraja@hotmail.com 9852822111
Meghnath Sharma Under Secretary Education Section meghanathsharma@gmail.com 9851138532
Bipin Lamsal Account Officer Account Administration Section bipinlamsal1234@gmail.com 9841137028 602
Chhewang Sherpa Civil Engineer Technical chhewang2011@gmail.com 9803188252
Dorjee Sherpa IT Officer Information Communication Technology ito.solududhkundamun@gmail.com 9849655898
Ramkumar Khadka Section Officer Administration ramkumarkhadka2015@gmail.com 9862808883
Chamar Bahadur Magar Health Assistant (Officer sixth) Health magarchamar36@gmail.com 9842930716
Lekhnath Bastola Livestock Health Officer Livestock Section 9865586960
Rita Dhungana Women Development Inspector Administration ritadhungana10@gmail.com 9842897954
Furi Lama Accountant Account lamafuri11@gmail.com 9852841004
Dinesh Kumar Rai Sub Engineer Technical dineshkhaling1970@gmail.com 9842897970
Pemba Sherpa Sub Engineer Technical pemba.sherpa548@gmail.com 9842929263
Pesa Kumari Khadka Assistant Accountant Revenue pesakhadka@gmail.com 9842848665
Amrita karki kharidaar Administration 9842897738
Hiramaya Adhikari Assistant Women Development Inspector प्रशासन anuregmee2075@gmail.com 9842905080
Muna Khatri Female Worker Administration muna.sth@gmail.com 9862849222
Rajesh Lunggeli Amin Technical Section lungeli00977@gmil.com 9862831321
Santosh Acharya Assistant Computer Operator Administration punkinside0182@gmail.com 9842800999
Milan Shrestha Assistant Sub Engineer Technical milanstha7505@gmail.com 9810497510
Pem Chhiri Sherpa Assistant Sub Engineer Technical sherpapemchhiri65@gmail.com 9743032070
Rasbin Magar Agricultural Technician Agriculture rashbinmagar7@gmail.com 9863865042
Mingmar Doma Sherpa Agricultural Technician कृषि शाखा mingmardomasherpa8@gmail.com 9861575352
Prabin Basnet Agricultural Technician Administration 9862996841
Lakpa Sherpa Assistant Sub Engineer Technical Section lhakpasherpa689@gmail.com 9816454462
Pasang Sherpa Assistant Sub Engineer Technical Section 9803096769
Baal Kumar Bhujel Office Assistant Administration
Malishova Rai Office Assistant Technical Section 9849238539
Pasang Lhamu Tamang Office Assistant Technical Section 9860321299
Sabita Rai Office Assistant 9814777349